Расписание занятий

Расклад

спецыяльна арганізаванай дзейнасці

па агульнаадукацыйных абласцях

выхаванцаў II рознаўзроставай групы

(ад 1 да 3 гадоў)

на 2020/2021 вучэбны год

ПАНЯДЗЕЛАК

 

Група 2 ранняга ўзросту

 

1 малодшая група

 

9.20-9.25

 

9.45-9.50

 

Дзіця і грамадства (1,3 тыдзень)

Выяўленчае мастацтва: лепка (1,3 тыдзень)

аплікацыя (2,4 тыдзень)

9.20-9.30

 

9.45-9.55

 

Дзіця і грамадства

 

Выяўленчае мастацтва: лепка (1,3 тыдзень)

аплікацыя (2,4 тыдзень)

АЎТОРАК

9.20-9.25

 

       

    9.45-9.50

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

Музычнае мастацтва

 

9.20-9.30

 

 

9.45-9.55

 

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

 

Музычнае мастацтва

 

СЕРАДА

9.20-9.25

 

 

9.45-9.50

Элементарныя матэматычныя ўяўленні (2,4 тыдзень)

Фізічная культура

9.20-9.30

 

 

9.45-9.55

 

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

 

Фізічная культура

ЧАЦВЕР

9.20-9.25

 

 

 

9.45-9.50

Выяўленчае мастацтва: маляванне (1,3 тыдзень)

Канструяванне (2,4 тыдзень)

Музычнае мастацтва

 

 

9.20-9.30

 

 

 

9.45-9.55

 

Выяўленчае мастацтва: маляванне (1,3 тыдзень)

Канструяванне (2,4 тыдзень)

 

Музычнае мастацтва

 

 

ПЯТНІЦА

9.20-9.25

 

 

Дзіця і прырода (1,3 тыдзень)

Мастацкая літаратура (2,4 тыдзень)

9.20-9.30

 

 

 

9.45-9.55

Дзіця і прырода (1,3 тыдзень)

Мастацкая літаратура (2,4 тыдзень)

 

Фізічная культура

         

 

Расклад

спецыяльна арганізаванай дзейнасці па

агульнаадукацыйных галінах

выхаванцаў I рознаўзроставай групы

(ад 3 да 6 гадоў)

 на 2020/2021 вучэбны год

 

ПАНЯДЗЕЛАК

Сярэдняя група

Старшая група

9.10 - 9.30

9.45 - 10.05

 

 

10.20-10.40

Дзіця і грамадства

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

Выяўленчае мастацтва: лепка (1,3 тыдзень) Канструяванне (2,4 тыдзень)

9.10 - 9.35

9.45 - 10.10

 

 

10.20-10.45

Дзіця і грамадства

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

Выяўленчае мастацтва: лепка (1,3 тыдзень) Канструяванне (2,4 тыдзень)

АЎТОРАК

9.10 - 9.30

 

9.45 - 10.05

 

10.20-10.40

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

Музычнае мастацтва

 

Фізічная культура

9.10 - 9.35

 

9.45 - 10.10

 

10.20-10.45

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

Музычнае мастацтва

 

Фізічная культура

СЕРАДА

9.10 - 9.30

 

9.45 - 10.05

 

 

10.20-10.40

 

 

Выяўленчае мастацтва: маляванне (1,3 тыдзень)

Аплікацыя (2,4 тыдзень)

Мастацкая літаратура

 9.10 - 9.35

 

9.45 - 10.10

 

 

10.20-10.45

Падрыхтоўка да навучання грамаце

Выяўленчае мастацтва: маляванне (1,3 тыдзень)

Аплікацыя (2,4 тыдзень)

Мастацкая літаратура

ЧАЦВЕР

9.10 - 9.30

 

9.45 - 10.05

10.20-10.40

 

 

Развитие речи и культура речевого общения

Дзіця і прырода

Фізічная культура

9.10 - 9.35

 

9.45 - 10.10

10.20-10.45

 

 

Развитие речи и культура речевого общения

Дзіця і прырода

Фізічная культура

 

ПЯТНІЦА

9.10 - 9.30

9.45 - 10.05

 

10.20-10.40

Дзіця і грамадства

Музычнае мастацтва

 

Фізічная культура

 

9.10 - 9.35

9.45 - 10.10

 

10.20-10.45

Дзіця і грамадства

Музычнае мастацтва

 

Фізічная культура