Расписание занятий

Расклад вучэбных заняткаў у 1-4 класах на

І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

 

 

I клас

II  клас

III  клас

IV  клас

ПАНЯДЗЕЛАК

1

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Матэматыка

Чалавек і свет

2

Беларуская мова

Беларуская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Англійская мова

3

Фізічная культура і здароўе

Выяўленчае мастацтва

Англійская мова

Беларуская мова

4

Выяўленчае мастацтва

Фізічная культура і здароўе

Музыка

 

Музыка

 

5

 

 

Чалавек і свет

 

АЎТОРАК

1

Руская мова

Руская літаратура

Беларуская мова

Руская літаратура

2

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

3

Музыка

Руская мова

Руская мова

Руская мова

4

 

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

5

 

Гадзіна здароўя і спорту

Беларуская літаратура

Гадзіна здароўя і спорту

6

 

 

 

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

СЕРАДА

1

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Беларуская літаратура

2

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

3

Беларуская мова

Руская мова

Руская мова

Англійская мова

4

Фізічная культура і здароўе

Чалавек і свет

Англійская мова

Беларуская мова

5

 

 

Фізічная культура і здароўе  

Фізічная культура і здароўе

ЧАЦВЕР

1

Чалавек і свет

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Руская літаратура

2

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

3

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Беларуская мова

Руская мова

4

Гадзіна здароўя і спорту

Музыка

Руская літаратура

Беларуская літаратура

5

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

Беларуская літаратура

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова

Англійская мова

2

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

Матэматыка

3

Беларуская мова

Руская мова

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Беларуская мова

4

Выяўленчае мастацтва

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

5

 

 

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

 

Расклад вучэбных заняткаў у 5-9 класах на

ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас*

Панядзелак

1

Руск. літ.                   

Матэматыка     

Біялогія              

Фіз. к. і зд.

Бел. мова          

2

Мастацтва              

Фіз. к. і зд. 

Бел. мова

Хімія                 

Матэматыка     

3

Матэматыка          

Бел.мова           

Фізіка                 

Руск. літ. 

Сусв.гісторыя                  

4

Руск. мова             

Сусв.гісторыя                            

Матэматыка       

Матэматыка  

Фіз. к. і зд

5

Гадз. зд. і спорту                

Прац. нав.          

Сусв.гісторыя                    

Бел. мова              

Руск. літ

6

 

Прац. нав.

Фіз. к. і зд. 

Геаграфія          

Інфарматыка

 

 

 

 

Мастацтва

 

 

Аўторак

1

Ням .мова           

Біялогія             

Матэматыка      

Руск. мова.   

Матэматыка  

2

Матэматыка       

Руск. мова        

Хімія                   

Гіст. Беларусі            

Ням. мова

3

Бел. мова            

Матэматыка    

Гадз. зд. і сп.    

Ням. мова         

Хімія  

4

Фіз. к. і зд.  

Ням. мова       

Руск. літ.                           

Матэматыка     

Гіст. Беларусі              

5

Бел. літ.                

Руск. літ.          

Ням. мова           

Гадз. зд. і сп.

Фізіка

6

Сусв.гісторыя                 

Гадз. зд. і сп.          

Інфарматыка       

Біялогія  

Геаграфія

7

 

 

          

 

*Карэкц. зан.

 

Серада

1

Бел. літ.                 

Інфарматыка     

Ням. мова.         

Бел. літ.          

Руск. мова

2

Руск. мова.            

Бел. мова         

Матэматыка       

Фіз. к. і зд.   

Матэматыка *

3

Ням. мова             

Матэматыка    

Бел. літ.                            

Фізіка         

Фіз. к. і зд.        

4

Матэматыка          

Гіст. Беларусі   

Руск.  мова

Ням. мова        

Біялогія     

5

Бел. мова               

Руск. мова        

Фіз. к. і зд.

Матэматыка

Бел.літ*         

6

               

Бел. літ.                   

Геаграфія

Біялогія      

Ням. мова       

 

7

 

 

 

Прац. нав.

 

 

Чацвер

 

1

Фіз. к. і зд.                   

Ням .мова         

Бел. літ.       

Руск. літ.   

Грамадазнаўства

2

Ням. мова             

Матэматыка     

Гіст. Беларусі         

Матэматыка

Бел. мова *    

3

Матэматыка          

Фіз. к. і зд. 

Бел .мова  

Сусв.гісторыя                         

Матэматыка   

4

Сусв.гісторыя                                  

Бел. мова              

Матэматыка   

Руск. мова   

Прац. нав.          

5

Прац. нав.              

Геаграфія          

Руск.  мова 

Інфарматыка     

Сусв.гісторыя                   

6

 

        

Прац. нав.   

Інфарматыка         

Біялогія       

7

 

 

Прац нав. 

 

 

 

 

Пятніца

1

Руск. мова            

Бел.  літ.        

Фізіка    

Геаграфія         

Хімія     

2

АБЖ                      

Матэматыка     

Ням. мова     

Матэматыка     

Руск. мова

3

Руск. літ.               

Мастацтва      

Матэматыка       

Хімія                   

Матэматыка 

4

Бел .мова               

Руск.  літ.      

Біялогія            

Бел. мова

Ням. мова 

5

Матэматыка          

Ням. мова         

Мастацтва            

Фізіка

Бел. літ.

6

Чал. і свет

Руск. мова    

Інфарматыка  

Ням. мова

Фізіка                  

* - Клас інтэграванага навучання і выхавання

Расклад вучэбных заняткаў у 10-11 класах на

ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

 

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

Чарчэнне    

Астраномія         

2

Руск. літ.

Матэматыка

3

Хімія    

Фіз. к. і зд. хл.

4

Геаграфія 

Хімія п. /бел. мова. б.       

5

Матэматыка 

Біялогія

6

Прац. нав                                    

Бел. літ.         

7

 

Грамадазнаўства

Аўторак

1

Грамадазнаўства

Фіз. к. і зд. дз

2

Фіз. к. і зд. дз

Фізіка

3

Матэматыка     

Руск. мова         

4

Біялогія

Хімія п.

5

Сусв.гісторыя                

Матэматыка

6

Фізіка.  

Ням. мова

7

Фіз. к. і зд. хл. 

Геаграфія

 

Серада

1

Фіз. к. і зд. дз.

Хімія п.

2

Хімія  

Ням. мова

3

Руск. мова

Біялогія              

4

Матэматыка 

Хімія б. /бел. мова п.

5

Ням. мова

Матэматыка

6

ДП/МП

Гіст. Беларусі       

7

 

Бел. літ.   

 

Чацвер

 

 

 

1

Інфарматыка

Фізіка           

2

Гіст. Беларусі       

ДП/МП

3

Ням. мова

Руск. літ.     

4

Фізіка 

Фіз. к. і зд. хл.

5

Фіз. к. і зд.    хл.

Бел. мова п.

6

Бел. літ.         

Фіз. культ. і зд. дз.

7

 

Сусв.гісторыя                

 

Пятніца

1

Ням. мова        

Матэматыка

2

Біялогія 

Хімія б. /бел. мова п.

3

Бел. мова    

Ням. мова

4

Матэматыка

Інфарматыка   

5

Руск. літ.      

Хімія п.  

6

Прац.нав.    

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

7

 

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

 

Субота

1

Гадз. зд. і сп.

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

2

Прац.нав

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

3

Прац.нав

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

4

Прац.нав

Прац.нав. /ДУА “Навасвержанская СШ”/

 

5

Прац.нав

Гадз. зд. і сп.