План работы на субботу

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 8 мая  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемствы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

12.00

Ускладанне кветак да помнікаў загінуўшым героям Вялікай Айчыннай вайны

Помнік  загінуўшым героям ВАВ

Пранько А.А.

13.00 – 14.00

Трэнінгавы занятак “Пяць крокаў да поспеху”

Кабінет №6

Мамайка І.Ф.

16.00 – 17.00

Гутарка “Давайце задумаемся…”(прафілактыка ЗЛЖ)

Кабінет №6

Пранько А.А.

17.00 – 19.00

Дзень здароўя “Вясенні марафон”

Стадыён (спартыўная зала)

Мамайка М.А.

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 24 красавіка  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00 – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

15.00 – 16.00

Прафілактычная кампанія “Моладзь супраць курэння”

Кабінет № 2

Шэракова Г.А.

16.00 – 17.00

Групавы занятак “Экзамен наперадзе”

Кабінет № 7

Мамонька Ж.А.

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Кансультацыя для вучняў “Как помочь ребенку выбрать профессию”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

13.00 – 14.00

Кансультацыя для вучняў “Рыхтуемся да экзамену па матэматыцы”

Кабінет № 4

Ярашэвіч К.К.

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 17 красавіка 2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

10.00 – 12.00

Суботнік “Школа – наш дом і мы гаспадары ў ім”

Школьны двор

Крыкало С.А.

14.00 – 15.00

Квэст-гульня “Казачныя прыгоды”

Кабінет № 2

Шэракова Г.А.

15.00 – 16.00

Групавы занятак “Што такое экзамен і што ён значыць для мяне”

Кабінет № 1

Ермаковіч Ж.Р.

 

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Кансультацыя для настаўнікаў “Профилактика жестокости и агрессивности в школьной среде и способы ее преодоления”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 10 красавіка  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

12.00 – 13.00

Віктарына “У гасцях у вітамінкі”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

15.00 – 16.00

Вусны часопіс “Прафілактыка вірусных хвароб сучаснага свету”

Кабінет №2

Шэракова Г.А.

17.00 – 19.00

Дзень здароўя “На стадыён за здароўем!”

Стадыён

Мамайка М.А.

 

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Кансультацыя для вучняў “Правовая и моральная ответственность подростков за употребление табака и алкоголя”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

13.00 – 14.00

Кансультацыя для вучняў “Рыхтуемся да РТ”

Кабінет №6

Мамайка І.Ф.

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 3 красавіка  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

12.00 – 13.00

Конкурс малюнкаў “Прафесіі нашых бацькоў”

Кабінет № 2

Ванагель А.У.

14.00 – 15.00

Інтэлектуальная гульня “Квиз, плиз! PRO ЗОЖ”

Кабінет № 4

Шэракова Г.А.

15.00 – 16.00

Пазнавальная гульня “Разнастайны свет прафесій”

Кабінет № 6

Пранько А.А.

 

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

10.00 – 11.00

Кансультацыя для бацькоў “Проблемы общения и воспитания детей в семье”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

12.00 – 13.00

Кансультацыя для вучняў “Як рыхтавацца да экзамену па матэматыцы?”

Кабінет №6

Лапко І.І.

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 20 сакавіка 2021 года

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

12.00 – 13.00

Мерапрыемства “Вывучаем Канстытуцыю разам”

Кабінет № 3

Сахар Т.М.

14.00 – 15.00

Гульня па станцыях “Чырвоны, жоўты, зялёны”

Кабінет № 2

Шэракова Г.А.

15.00 – 16.00

Віктарына “Дарога мудрасці”

Кабінет № 1

Ермаковіч Ж.Р.

17.00 – 19.00

Спаборніцтва па валейболу

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Кансультацыя для настаўнікаў “Профилактика жестокости и агрессивности в школьной среде и способы ее преодоления”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 13 сакавіка  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Вулічнае гулянне “Масленіца”

Школьны двор

Ванагель І.І.

15.00 – 16.00

Віктарына “Галоўная кніга краіны”

Кабінет №2

Шэракова Г.А.

17.00 – 19.00

Дзень здароўя “Бывай зіма”

Кабінет № 4

Мамайка М.А.

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Кансультацыя для вучняў “Правовая и моральная ответственность подростков за употребление табака и алкоголя”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

13.00 – 14.00

Кансультацыя для вучняў “Я ўсё пераадолею”

Кабінет №6

Мамайка І.Ф.

 

 

 

ПЛАН

занятасці вучняў у суботні дзень 6 сакавіка  2021 года

 

Аб’яднанні па інтарэсах

Гадзіны работы

Назва аб’яднання

Месца правядзення

Адказны

09.00 – 12.00

“Вакальны”

Актавая зала СДК

Борыс А.В.

11.00 – 13.00

“Атлетычная гімнастыка”

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

10.00 – 12.00

“Крок за крокам”

Кабінет №5

Ванагель А.У.

10.00 – 11.00

“Кукольный сундучок”

Кабінет №7

Сахар Т.М.

17.00 – 19.00

“Хобі-рум”

Кабінет №6

Сахар Т.М.

 

Факультатыўныя заняткі

Гадзіны работы

Назва заняткаў

Месца правядзення

Адказны

08.00. – 08.45

Гадзіна здароўя і спорту (11 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

09.00 – 09.45

Гадзіна здароўя і спорту (10 клас)

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту (9 клас)

 

Спартыўная зала

Мамайка М.А.

 

Мерапрыемтсвы

Гадзіны работы

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказны

11.00 – 12.00

Святочная праграма “А ну-ка, девочки”

Спартыўная зала

Шэракова Г.А.

12.00 – 13.00

Конкурс малюнкаў і віншавальных паштовак “Матуля любімая мая”

Кабінет № 2

Ванагель І.І.

13.00 – 14.00

Шчырая размова “Свет дружбы”

Кабінет № 4

Ванагель А.У.

15.00 – 16.00

Творчая майстэрня “Сувенір для любімай матулі”

Кабінет № 6

Пранько А.А.

 

 

Кансультацыі

Гадзіны работы

Назва кансультацыі

Месца правядзення

Адказны

10.00 – 11.00

Кансультацыя для бацькоў “Проблемы общения и воспитания детей в семье”

Кабінет №5

Цвірко Н.М.

12.00 – 13.00

Кансультацыя для вучняў “Як рыхтавацца да экзамену па матэматыцы?”

Кабінет №6

Лапко І.І.

 

План

работы спартыўнай залы ў шосты школьны дзень

на другое паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

№ п/п

Мерапрыемства

Гадзіны работы

Адказны

1

Гадзіна здароўя і спорту

 (11 клас)

08.00 – 08.45

 

Мамайка М.А.

2

Гадзіна здароўя і спорту

(10 клас)

09.00 – 09.45

Мамайка М.А.

3

Гадзіна здароўя і спорту

(9 клас)

10.00. – 10.45

Мамайка М.А.

4

Атлетычная гімнастыка

11.00 – 13.00

Мамайка М.А.

5

Заняткі па гульнявым відам спорту

17.00 – 19.00

Мамайка М.А.